016 | MALÍŘ A MODELKA
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 – 1987)
- starting price: 3 000 CZK
- hammer price: 4 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tuš na papíře, 28 x 20,7 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole V.D. 49.